Telefon: 0312 436 4265
Hakkımızda
Başkent Tasarım & Promosyon, 2008 yılında Tasarım ve Promosyon sektöründe farklı deneyimlerin oluşturduğu bir ekip ile yola çıktı. Özellikle USB ürünleri odaklı başlayan çalışmalarımız, müşteri talepleri doğrultusunda seneler içerisinde bugünkü geniş promosyon ürün portföyüne ulaştı. Farklı sektörlerde kendilerini yıllarca geliştirmiş olan Başkent Promosyon ekibi bugün sunduğu hizmette hiç bir yenilikten geri kalmadan, müşteri tatmininden ödün vermeden, dinamizmini kaybetmeden gelişimini devam ettiriyor.

Müşterilerimizin Dezenfektan Standı, Temassız Ateş ÖlçerHijyenik PaspasCerrahi MaskeDezenfektan Aparatları gibi talepleri doğrultusunda www.dezenfektanstandi.com web adresimiz ile, bulunduğumuz şartlar altında ihtiyacınız olan ürünleri sağlamaya devam etmekteyiz.

Firmamız markalar ve markalara hizmet veren ajanslarla çalışmaktadır. Müşterilerimizin vazgeçilmez stratejik ortağı olmak Başkent Promosyon için çok önemlidir. Hem “hizmet şirketi” hem de “üretici” mantığı ile çalıştığımız için istenilen çalışmaları hızlı ve ekonomik olarak temin etme konusunda iddialıyız. Başkent Promosyon, müşterilerinin başka adrese gitme ihtiyaçları yok !
Dezenfektan standı, stant, ankara,

dezenfektan standı

stant

ayaklı dezenfektan standı

ankara

el dezenfektan standı

ayaklı dezenfektan standı

stant

ankara

dezenfektan standı modelleri

dezenfektan standı çeşitleri

stant

ankara

ayaklı dezenfektan standı

basmalı dezenfektan standı

dezenfektan verici

ateş ölçer

maske

cerrahi maske

bez maske